Nůžky na větve SlimCut Gardena

Gardena

967868801

Skladem u dodavatele, dodání za 2 až 3 dny

1 590 Kč vč. DPH
1 383 Kč vč. DPH

Stříhací kopí pro úzká místa s integrovaným 2-stupňovým převodem
Díky dlouhé hliníkové násadě má GARDENA stříhací kopí SlimCut velký dosah; díky tomu je optimálně vhodné pro střih hustých křovin a keřů.
Integrovaný převod poskytuje optimální stříhací sílu.
Precizní výbrus nožů s nepřilnavým povlakem zaručuje přesný střih šetrný k rostlinám. Převodovku lze nastavit na poměr 1:12 pro střih silných větví a 1:6 pro rychlý střih tenkých větví.
Na tento výrobek je poskytována záruka v trvání 25 let.

Přesný a čistý střih
Precizně broušené nože s nepřilnavým povlakem extra, vynikající stříhací geometrie a integrovaný převod představují velkou úsporu síly při stříhání. Extra úzká stříhací hlava umožňuje střih také v hustých křovinách a keřích.

Pohodlné a bezpečné - ErgoTec
Slim Cut je vybaven pružnou a výškově nastavitelnou rukojetí. Rukojeť může být přizpůsobena příslušné výšce těla a umožňuje tak pracovní polohu, která uvolňuje namáhání na zádech.

Princip řezání: Bypass
Dva broušené nože klouzají kolem sebe při řezání a zanechávají za sebou přesný a čistý řez. Prořezávací nůž SlimCut je tedy ideální pro řezání čerstvého dřeva.

Záruka v trvání 25 let je důkazem vysoké kvality
* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/warranty. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.

Gardena obj.č.: 12010-20

Max.průměr větve: 28 mm
Celková délka: 1170 mm
Hmotnost: 1200 g

Ptejte se, pokud chcete znát přesný termín dodání či Vás zajímají další informace o nabízeném produktu. Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Poslat stránku emailem
Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Nůžky na větve SlimCut Gardena

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí