Aku foukač Aspire B8X-P4A Husqvarna

+ bez akumulátoru a nabíječky

Husqvarna

9706204-02

Skladem u dodavatele, dodání za 2 až 3 dny

3 099 Kč vč. DPH

Kalkulačka splátek Essox  

Akumulátorový foukač listí se třemi režimy výkonu
Usnadněte si a zefektivněte úklid zahrady s 18V foukačem Husqvarna Aspire™ B8X-P4A navrženým tak, aby nabízel kompaktní výkon a chytré skladování.
Díky třístupňovému nastavení rychlosti si poradí s čímkoli od choulostivých květinových záhonů až po mokré listí na trávníku.
Pohodlná měkká rukojeť a dobře vyvážená, lehká konstrukce usnadňují používání foukače.
Stejně jako všechny nástroje řady Husqvarna Aspire™ má vyžínač elegantní černou konstrukci doplněnou oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou na všechna interaktivní místa.
Skladování ve stísněných prostorách usnadňují kompaktní rozměry, přiložený hák na míru a odnímatelná násada.
Akumulátorový systém 18V POWER FOR ALLIANCE nabízí flexibilitu a vyžaduje menší skladovací prostor, protože jeden akumulátor lze použít pro několik zahradních nástrojů různých značek.

V ceně
Typ trysky OEM: Kulatá
Není v ceně
OEM Nosný popruh
Sada pro vysávání OEM
akumulátor
nabíječka

Kompaktní velikost
Kompaktní velikost a nízká hmotnost každého výrobku Husqvarna Aspire™ zlepšují ovladatelnost. Inovativní technologie Husqvarna mají za cíl zvýšení kapacity a účinnosti stroje, které zajistí skvělé výsledky na vaší zahradě.

Kompaktní úložiště
Vlastní úložný hák a kompaktní konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire™ nemusí být tak objemné díky nastavitelným, skládacím nebo odnímatelným dílům, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na naši nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.

Akumulátorový systém POWER FOR ALL
18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce. Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.

Intuitivní ovládání
Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire™ je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.

Měkká rukojeť
Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire™ zajišťuje maximální pohodlí při práci.

Více režimů foukání
Foukací sílu lze přizpůsobit dané práci pomocí třístupňového nastavení rychlosti, například při odklízení posekané trávy, listí, sněhu nebo nečistot.

Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™
Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire™. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru nástroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.

Nízká hladina hluku
Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.

Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.

Nízké emise uhlíku
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Vybavení
Typ trysky OEM: Kulatá
OEM Nosný popruh: --
Sada pro vysávání OEM: Ne
Akumulátor
Typ akumulátoru: Lion
Napětí akumulátoru: 18 V
Model akumulátoru: --
Typ nabíječky: --
Počet akumulátorů v ceně: --
Kapacita
Proud vzduchu v krytu: 10 m³/min
Proud vzduchu v trubici: 10 m³/min
Rychlost vzduchu (kulatá tryska): 40 m/s
Foukací síla: 8 N
Rychlost vzduchu: 40 m/s
Rozměry
Hmotnost bez akumulátoru: 2 kg
Hladina zvuku a hluku
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 82 dB(A)
Hladina akustického výkonu, měřená: 91 dB(A)
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): 93 dB(A)
Vibrace
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: 0,4 m/s²

Ptejte se, pokud chcete znát přesný termín dodání či Vás zajímají další informace o nabízeném produktu. Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Poslat stránku emailem
Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Aku foukač Aspire B8X-P4A Husqvarna + bez akumulátoru a nabíječky

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí


" // top pozice je nastavená ve style-custom.css ?>