Venkovní mlhovací hadice Automatic Gardena

Gardena

967940501

Skladem u dodavatele, dodání za 2 až 3 dny

1 990 Kč vč. DPH
1 731 Kč vč. DPH

Automatický a flexibilní systém s mikro mlhovacími tryskami pro chladivé osvěžení
GARDENA venkovní mlhovací hadice vám poskytne chladivé osvěžení v horkých letních dnech.
Hadice s mikro mlhovými tryskami jednoduše připevníte na slunečník, markýzu nebo pergolu a připojíte na vodovodní kohoutek.
Trysky vytváří jemnou mlhu, která příjemně ochlazuje okolní vzduch. Zavlažovací počítač EasyPlus zajišťuje rozstřik jemné mlhy v pravidelných intervalech, které lze nastavit podle potřeby.

Sada, obsahující:
10 m hadice
7 mikro mlhových trysek
1 regulační ventil
13 upevňovacích svorek
1 rychlospojku OGS
1 zavlažovací počítač EasyPlus
Je připravena k okamžitému použití a lze ji rozšířit pomocí dalších sad.

Ochladí vás v horkých dnech
Sada s venkovní mlhovací hadicí poskytuje příjemné osvěžení v horkých dnech a snížuje teplotu okolního vzduchu až o 6°C. Voda je velmi jemně rozprašována a visí ve vzduchu jako chladivý závoj.

Flexibilní použití
Díky praktickým upevňovacím svorkám je venkovní mlhovací hadice velmi flexibilní při používání. Svorky lze velmi rychle sundat a hadici lze instalovat na jiném místě - na balkon, terasu nebo na slunečník či stan. V případě trvalé instalace například na pergole je možné vyměnit upevňovací svorky za šrouby.

Snadné spojení
Systém se snadno napojí na zavlažovací počítač, který je připojený k vodovodnímu kohoutku. Mikro mlhkovací trysky se stopspojkou na konci hadice brání vytékání vody.

Automatický provoz
Díky zavlažovacímu počítači EasyPlus trysky automaticky produkují extrémně jemnou a osvěžující mlhu v krátkých intervalech, které lze individuálně nastavit.

Gardena obj.č.:13137-20

Ptejte se, pokud chcete znát přesný termín dodání či Vás zajímají další informace o nabízeném produktu. Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Poslat stránku emailem
Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Venkovní mlhovací hadice Automatic Gardena

Související zboží

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí