"PUTOVÁNÍ S TRÁVOBORCEM" již 3.10.2023

Vážení zákazníci a příznivci značky SECO,

NENECHTE SI UJÍT JEDINEČNOU PODZIMNÍ AKCI “PUTOVÁNÍ S TRÁVOBORCEM“. Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou techniky, potřebné k zajištění kompletní péče o Vaše travní plochy.

Jsme ryze česká společnost SECO s výrobním závodem v Jičíně a 30 let se zaměřujeme na výrobu zahradních traktorů, speciálních svahových mulčerů a jejich příslušenství. Pod stávajícím názvem SECO navazujeme na tradici společnosti vyrábějící travní a hospodářské stroje již od roku 1888. Bohaté zkušenosti, důraz na kvalitu a nejmodernější technologie dělají z firmy dominantního výrobce zahradních traktorů v ČR. Významnou část své produkce vyvážíme do zahraničí.

Letošní podzimní akce je zaměřena na příslušenství pod názvem SILNIČNÍ SADA pro zahradní traktory STARJET (určeno pro modely P4 a vyšší) a profesionální žací traktor SECO MP 122D.

SECO je určitě první v ČR, pravděpodobně i v Evropě, kdo k „malým zahradním traktorům“ nabízí silniční sady známé z komunální techniky.

Co je to silniční sada? Silniční sada umožňuje přihlásit zahradní či komunální traktor na městském úřadě jako pracovní stroj, vybavit ho RZ, uhradit zákonné pojištění odpovědnosti (dříve povinné ručení) a stroj bezpečně provozovat po pozemních komunikacích. Po přihlášení stroje na MÚ již zákazníkovi úřady neukládají žádné další povinnosti jako např. technické kontroly, emise apod.

V průběhu akce PUTOVÁNÍ S TRÁVOBORCEM budete mít možnost osobně si prohlédnout a vyzkoušet profesionální žací traktor SECO MP 122D, kterého bude součástí i zmíněná SILNIČNÍ SADA.

Jako poděkování za přízeň k naší značce, budeme v průběhu akce k objednávkám na profesionální žací traktor SECO MP 122D poskytovat SILNIČNÍ SADU – ZDARMA.

Akce se bude konat 3.10.2023 u nás na prodejně Bartoš nářadí v Liberci

Těší se na vás Váš tým trávoborců z Jičína.

SECO zahradní traktory - silniční sada zdarma

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí


" // top pozice je nastavená ve style-custom.css ?>