Ostřič nožů a seker Gardena

Gardena

967957001

Skladem u dodavatele, dodání za 2 až 3 dny

315 Kč vč. DPH
274 Kč vč. DPH

Ostřič nožů a seker vhodný pro běžně používané nože
GARDENA ostřič nožů a seker je univerzální pomůcka pro ostření nožů, ostří a seker.
Proces broušení je účinný a spolehlivý, vodicí drážka je konstruována pro ostření v obou směrech. Ergonomicky tvarovaná pevná rukojeť a nepřilnavý povrch zajišťuje snadnou manipulaci a bezpečnost uživatele během broušení.
Brusné kotouče s diamantovým povlakem a dvě drážky slouží pro snadnou, pohodlnou a flexibilní práci při broušení široké palety velkých a malých nástrojů.
Skvělý pomocník pro rychlé navrácení původní ostrosti nožům a sekerám. Záruka v trvání 25 let.

Snadné a rychlé
Design je nejen atraktivní z estetického hlediska, ale umožňuje používat tento výrobek pravákům i levákům. Speciálně vyvinutá konstrukce brusného kotouče funguje v obou směrech dopředu a dozadu, čímž je proces ostření rychlý a efektivní.

Snadná manipulace a stabilita - ErgoTec
Ergonomicky tvarovaná rukojeť zaručuje snadnou manipulaci a bezpečnou práci. Nerezavějící ocelová vložka v rukojeti přispívá k vysoce kvalitní konstrukci a trvanlivosti výrobku.

Maximální kvalita
Diamantové brusné kotouče opakovaně opracovávají nože na požadovanou ostrost a rychle je brousí.

Ochrana a bezpečnost
Pryžové uzávěry na spodní straně rukojeti a brusného zařízení zajišťují pevné bezpečné uchycení pro ještě bezpečnější použití. Ochrana rukou chrání uživatele před možným zraněním.

Univerzální a přesný
Univerzální ostřič, který se hodí na ostření řady seker a nožů. Velký slot na brusném zařízení se používá pro sekery, malý pro nože. Vodící drážky zabraňují sklouznutí nože při broušení.

Záruka v trvání 25 let je důkazem vysoké kvality
* Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/warranty. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.

Gardena obj.č.: 8712-20

Ptejte se, pokud chcete znát přesný termín dodání či Vás zajímají další informace o nabízeném produktu. Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Poslat stránku emailem
Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Ostřič nožů a seker Gardena

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí