Nové

Akumulátor Festool BP 18 Li 3,1 Cl

Festool

203799

Obvykle do týdne

2 707 Kč vč. DPH

Maximální výkonnost a nezávislost. Při všem, co děláte.
Akumulátorové nářadí Festool je nezávislé na zásuvce a v kombinaci vysoce výkonného akumulátoru a bezuhlíkového motoru EC-TEC zajišťuje vždy skvělý výkon. Mimořádně lehký kompaktní akumulátor vám zaručuje ještě větší lehkost a perfektní manipulaci. A ještě větší pohodlí: akumulátor BP 18 Li 3,1 CI komunikuje přes Bluetooth® s modulem Bluetooth® mobilního vysavače CLEANTEC a automaticky spouští mobilní vysavač při zapnutí akumulátorové brusky (podmínkou je kompatibilita příslušného vysavače Festool se systémem Bluethooth®). I při práci s akumulátorovým nářadím tak využíváte všech výhod bezprašného systému Festool.

Komunikuje přes Bluetooth® s modulem Bluetooth® mobilního vysavače CLEANTEC (u CT 26/36/48 možnost dovybavení jako příslušenství, u CT MINI I a MIDI I přímo integrovaný) a automaticky spouští mobilní vysavač při zapnutí akumulátorového nářadí
Malá hmotnost pro absolutní lehkost a perfektní manipulaci při vrtání, šroubování a řezání
Vždy aktuální informace: LED ukazatel pro rychlé zobrazení zbývající kapacity
Integrovaný gumový rámeček pro ochranu a bezpečné odložení nářadí na šikmých plochách
náhradní lithium-iontový (Li-Ion) akumulátor Bluetooth® pro veškeré akumulátorové nářadí Festool 18 V (kromě TSC 55, CXS, TXS, ETSC 125, RTSC 400, DTSC 400)
Bluetooth® umožňuje automatické spuštění mobilního vysavače CLEANTEC při zapnutí akumulátorového nářadí (předpokladem je použití mobilního vysavače podporujícího Bluetooth®)

Stěžejní oblasti použití
Ideální pro veškeré použití, které klade vysoké nároky na ergonomii nářadí
Mimořádně se hodí pro práce s menší spotřebou energie
Optimální v případě potřeby malé hmotnosti a kompaktní konstrukce, např. při práci s vrtacím kladivem BHC 18, akušroubováky T18+3 či C 18 nebo u DWC 18

Výkonové parametry
Lithium-iontový akumulátor
Vysoce výkonné lithium-iontové akumulátory.
Bluetooth®
Komunikace akumulátoru a vysavače přes Bluetooth®.

Technické údaje:
Hmotnost: 0,40 kg
Kapacita: 3,10 Ah
Napětí: 18 V

Ptejte se, pokud chcete znát přesný termín dodání či Vás zajímají další informace o nabízeném produktu. Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Poslat stránku emailem
Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Akumulátor Festool BP 18 Li 3,1 Cl

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí