Aku vyvětvovací pila Aspire PE5-P4A Husqvarna

+ bez aku a nabíječky

Husqvarna

9706214-02

Skladem

4 499 Kč vč. DPH

Kalkulačka splátek Essox  

Teleskopická vyvětvovací akumulátorová pila
Husqvarna Aspire™ PE5-P4A je výkonná akumulátorová vyvětvovací pila pro přesné a čisté řezy na větvích o šířce až 75 mm. S pilou se snadno manipuluje díky jejímu kompaktnímu designu a nízké hmotnosti. Lze ji snadno spojit s teleskopickým hřídelem, který prodlouží váš dosah až na 3 metry pro prořezávání vysoko rostoucích větví.

Stejně jako všechny nástroje z řady Husqvarna Aspire™ má elegantní černý design doplněný oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním bodům. Uskladnění v menších prostorech je usnadněno díky přibalenému háčku, vyrobenému na míru, který lze připevnit na zeď nebo použít se systémem úložných kolejnic Husqvarna Aspire™.

18 V akumulátorový systém aliance POWER FOR ALL nabízí flexibilitu a vyžaduje méně úložného prostoru, protože jeden akumulátor lze použít pro nástroje a vybavení více značek.

V ceně
Délka lišty (v palcích): 5 palců
Typ řetězu: SP11G
Chain oil: Bio 50 ml
Není v ceně
Model akumulátoru
Typ nabíječky

Kompaktní velikost
Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jednotlivých výrobků Husqvarna Aspire™ zlepšují manévrovací vlastnosti. Řada inovativních technologií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnost, díky kterým na zahradě snadněji dosáhnete dokonalých výsledků.

Akumulátorový systém POWER FOR ALL
18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce. Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.

Intuitivní ovládání
Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire™ je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.

Měkká rukojeť
Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire™ zajišťuje maximální pohodlí při práci.

Teleskopický hřídel
Díky teleskopickému hřídeli nepotřebujete žebřík a prodloužíte dosah vaší vyvětvovací pily až na 3 metry. Nepoužívaný hřídel můžete pohodlně zavěsit na zeď nebo na kolejnici Aspire™ pomocí přiložených, na míru vyrobených háčků na zeď.

Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™
Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire™. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru stroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.

Nízká hladina hluku
Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.

Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.

Nízké emise uhlíku
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Akumulátor
Typ akumulátoru: Lion
Napětí akumulátoru: 18 V
Počet akumulátorů v ceně: --
Vybavení
Rozteč řetězu: 1/4"
Délka lišty (v palcích): 5 palců
Typ řetězu: SP11G
Model akumulátoru: --
Typ nabíječky: --
Chain oil: Bio 50 ml
Kapacita
Rychlost řetězu při max. výkonu: 5 m/s
Rozměry
Hmotnost (bez řezacího zařízení): 2,8 kg
Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): 2,8 kg
Délka, složená, včetně řezací hlavy: 221 cm
Hladina zvuku a hluku
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 74 dB(A)
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): 90 dB(A)
Vibrace
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: 0,5 m/s²

Ptejte se, pokud chcete znát přesný termín dodání či Vás zajímají další informace o nabízeném produktu. Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Poslat stránku emailem
Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Aku vyvětvovací pila Aspire PE5-P4A Husqvarna + bez aku a nabíječky

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí


" // top pozice je nastavená ve style-custom.css ?>